Зуботехнічна лабораторія, ливарка

120x120

Стоматологічна клініка сучасності – це не тільки сучасні матеріали і нове обладнання, це ще й злагоджена праця лікарів-терапевтів, лікарів-ортопедів і, зокрема, зуботехнічної лабораторії.  

З самого заснування клініки була організована зуботехнічна лабораторія. Сучасна зуботехнічна лабораторія – це професіональний персонал зубних техніків в тісній співпраці з ливаркою, який використовує щонайновіше обладнання і високоякісні матеріали. Завдяки широкому вибору матеріалів і сучасній апаратурі, в лабораторії виготовляється широкий спектр продуктів для ортодонтії  і ортопедії, а також є можливість бездоганного виготовлення замовлень інших стоматологічних установ згідно з нашими розцінками. 

button-24843_640

Лабораторія має можливість бездоганного виконання замовлень інших стоматологічних установ. Для цього потрібно надати замовлення контактній особі, після чого між зуботехнічною лабораторією і замовником укладається договір про надання зуботехнічних послуг.  

У складі зуботехнічної лабораторії діє ливарка. Наша ливарка працює на сучасному обладнанні і матеріалах: це дозволяє робити точне лиття конструкцій будь-якої складності.  

Кожна виоговлена робота – це неповторний індивідуальний еталон якості, який приносить задоволення не тільки пацієнтові, але й команді професіоналів, що докладає багато зусиль для досягнення результату.  

Пропонуємо співпрацю лікарям-стоматологам і стоматологічним клінікам!
Якісне своєчасне виконання робіт!
Індивідуальний підхід!
Робота на сучаному обладнанні і матеріалах! 
Ми гарантуємо пунктуальність, гідний, естетичний і функціональний результат, а також  високу якість роботи!
Високий професіоналізм технічного персоналу!  

Співпрацюючи з нами ви отримуєте:  

  • Гідної якості роботу 
  • Обґрунтовану ціну 
  • Точні строки виготовлення замовлень 
  • Гарантію на наші вироби
  • button-24843_640
×
Заказать обратный звонок

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0