Використання сучасних технологій і якісних знеболювальних препаратів дозволять вам комфортно почуватися під час процедури, а після неї ви зможете займатися своїми справами, не відчуваючи наслідків і побічних ефектів.
Сучасна естетисна стоматологія подарує вам красиву і сяючу посмішку.
Наші зуби щодня виконують свою роботу допомагаючи функціонувати травній системі і формуючи чистоту і якість нашої мови. Якщо б ми не могли дарувати один одному наші прекрасні сяючі посмішки, у світі було би нудно і сіро!
Попіклувавшись про здоров’я, ви не маєте забувати і про зовнішній вигляд ваших зубів. Щоб ваша посмішка засяяла красою і здоров’ям, спеціалісти нашого Центру надають послуги естетичної стоматології, які включають:
- Художню реставрацію з анатомічним відновленням форми зуба
- Традиційне і лазерне відбілювання
- Встановлення вінірів
- Прикрашання зубів
За допомогою ручної реставрації можливо максимально точно повторити природну форму зуба і гаранутвати досконалий вигляд передньої частини зубів.
Реставрація зубів може відбуватися прямим і непрямим способами.
Пряма ресаврація зубів здійснюється безпосередньо в порожнині рота. Для цієї процедури в Центрі застосовуються реставраційні матеріали як пломбувальні матеріали світлового твердіння (геліокомпозити, фотокомпозити) останніх поколінь. За їх допомоги стоматолог може не тільки підібрати відтінок зуба так, щоб він природньо виглядав на тлі інших, а й відтворити натуральну світлопроникність. Існує одна з нових розробок нанокомпозитних пломбувальних матеріалів з “ефектом хамелеона”, використовувана для точної імплантації оптичних властивостей тканин зуба.
Непряма реставрація зубів відбувається у три етапи:
- Підготовка зубів, зняття зліпка;
- Виготовлення в лабараторії вкладок, накладок, вінірів, безметалевих коронок тощо за допомогою реставраційних матеріалів;
- Фіксація готового матеріалу на зубі.
Непряма реставрація є більш якісною завдяки тому, що на лабораторному етапі технік абсолютно точно підбирає форму реставраційного матераілу, прораховуючи, як він буде поєднуватися з рідними зубами і тканинами пацієнта. Він, як скульптор, філігранно і ретельно ліпить зі штучних матеріалів частину зуба в такий спосіб, щоб наблизитися до ідеалу настільки, наскільки це взагалі можливо. Водночас вибір матеріалів надзвичайно важливий.
Естетика відновлення зубів зробила внесок у розвиток методології реставрації завдяки бажанню людей перейматися не тільки про функціональну діяльність зубів. Сучасні матеріали і технології застосовуються як на етапі планування, так і на етапі здійснення лікування, що забезпечує приголомшливий художній результат.
Чому виникає карієс і як з ним впоратися?
Всі ми ще з дитинства, так чи інакше, знайомі з поняттям карієсу.
Але чому ж він все-таки виникає?
Попри те, що найпоширенішою причиною для виникнення карієсу вважається неправильна гігієна ротової порожнини, це не завжди так.
Звісно, правильна і сучасна чистка зубів багато важить в запобіганні захворювання на карієс, втім, ще однією важливою причиною нездорове харчування.
Після прийому їжі, а саме при потраплянню вуглеводів (простіше кажучи, цукру) на зубну емаль і взаємодією зі слиною, утворюється кисле середовище. Таке середовище – ідеальне для розмноження карієсних бактерій. Цим і пояснюється всім відома небезпека – зв’язок солодкого з карієсом.
Часто ми чуємо, навіть стикаємося з появою карієсу в зовсім малих діток. У такому випадку, звичайно, своє місце мають і спадковість, і правильний догляд, і гігієна. Однак, також існує поняття, про яке не чули досі. Воно полгяає в тому, що бактерії, які утворюють карієс, можуть передаватися дитині від матері. Так як вони здатні існувати в порожнині рота немовляти в перші роки народження, то мама цілком може передати бактерії дитині, наприклад, спробувавши с його ложечи їжу.
Намагайтеся доповнювати раціон більшою кількістю фруктів й овочів; пийте більше простої очищеної води. Також прищеплюйте ці здорові звички дітям – вони, їх зубки та здоров’я в цілому будуть вдячні вам.
Будьте здорові!
Визначення терапевтичного лікування зубів:
Енододотонія (терапія зубних каналів) – галузь терапевтичної стоматології, що досліджує анатомію, патологію і методи лікування ротової порожнини і кореневих каналів (ендодонта).
Енододотонія займається попередженням, діагностуванням і лікуванням захворювань пульпи (м’яке тканинне утворення, що знаходиться всередині зуба).
Гостре і хронічне запалення в пульпі та періодонті провокує біль у пацієнта. Крім того, воно може стати причиною запалювальних процесів шиї та щелепно-лицевої ділянки, що, у свою чергу, робить можливим ускладнення захворювань внутрішніх органів і навіть систем органів. Ось чому своєчасне,
грамотне і ефективне лікування ендодонта таке важливе.
Сучасні методи лікування дозволяють врятувати навіть надзвичайно сильно інфікований та зруйнований зуб, запобігти ускладненням, що призводять до втрати зуба, серойозним захворюванням м’яких і кісткових такнин.
Пульпа – м’яка тканина, що містить нерви, артерії, вени, лімфатичні судини зуба.
Розташована пульпа в пульповій камері зуба (частині зуба, що виступає над яснами) і в кореневих каналах, вона оточена дентином – кісткоподібною тканиною, підтримувальною частиною емалі.
Запалена пульпа подразнює нерв, що викликає біль різноманітного харакеру (іноді слабший, іноді сильніший). Біля верхівки кореня зуба можливе утворення періапікального абсцеса (надриву).
Ендодонтичне лікування може включати чистку пульпової камери і кореневих каналів, формування каналів і їх пломбування, видалення пульпи.