Професіональна гігієна і лазерне відбілювання зубів, читска зубів Air Flow

14

“Центр Стоматології” надає якісні стоматологічні послуги, серед яких є і професіональна гігієна порожнини рота. Дана процедура вже давно стала абсолютно безболісною і комфортною для пацієнта, приносячи тільки приємні вічуття як результат. До того ж, завдяки сучасному обладнанню і професіоналізму наших лікарів, вона займає не більше 30-ти хвилин вашого часу.  

Що таке лазерне відбілювання зубів?   

Лазерне відбілювання зубів є одним з видів кабінетного професіонального відбілювання, який застосовується виключно в клініці та здійснюється безпосередньо лікарем. Слід ознайомитися з відгуками про лазерне відбілювання в інтернеті, щоб зрозуміти, що воно дуже схоже на фотовідбілювання. Спочатку на передню поверхню зубів наноситься спеціальний відбілювальний гель, а потім лікар активує його за допомогою променя, обробляючи лазером кожен зуб протягом 1-2 хвилин. В середньому вся процед

 • Відбілювання і система AirFlow 

  Дуже часто можна почути, що відбілювання шкідливе і псує зуби. Проте, це не завжди так. Розберімося в цьому детальніше. Насправді ж, застосування багатьох “народних” методів, особливо використання систем в домашніх умовах, часто може витончати і пошкоджувати зубну емаль. Сучасні ж методи відбілювання мінімізують це.  

  Перед цією процедурою зажди рекомендується пройти обстеження у лікаря і при необхідності завершити лікування. Зайвим не буде й усунення зубних відкладень.  

  В нашій клініці використовується найбільш щадна і м’яка система відбілювання  –  AirFlow, що передбачає зняття зубних відкладень, не зашкоджуючи емалі. Завдяки цій системі Ви отримуєте чисті зубки, при цьому трапляється природнє відбілювання (висвітлювання відбувається також в більш природній формі на 1-2 тони). AirFlow доступна і практично безболісна процедура, повторювати її можна кожні півроку.  

  16Наші лікарі регулярно проходять курси й підвищють свій кваліфікаційний рівень, володіють всіми навчиками і новинками, необхідними в роботі, та індивідуально підбирають лікування кожному пацієнтові.  

  Наші методи: 

 • -Ультразвукова чистка зубів 
 • -Механічна читска з використанням лікувальних паст 
 • -Чистка зубів системою AirFlow.   

  Подбайте про красу і здоров’я ваших зубів, адже білонсіжна посмішка – ваша найкраща візитка! 

  Швидкий темп життя, шкідливі звички, куріння, кава, харчові добавки  – це все негтивно позначається на красі та здоров’ї наших зубів. В результаті неприємна жовтизна емалі й постійна відсутність свіжості подиху змушують нас комплексувати і все рідше посміхатися навколишньому світові. Професіонали Центру Стоматології допоможуть зберегти здоров’я ваших зубів на довгі роки і наповнити життя красою білосніжної посмішки.

×
Заказать обратный звонок

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0