Warning: session_start(): open(/tmp/sess_543fos12vtc67vbmor8c6kde73, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /sites/stomat.zt.ua/wp-content/plugins/popup4phone/includes/components/leads.php on line 18
ортопедическая стоматология | Центр Стоматологии

Ортопедична стоматологія

8

Кожен, рано чи пізно, стикається з проблемою пошкодження зубів і зубного ряду. Різноманітні внутрішні захворювання та негативний вплив зовнішніх факторів неабияк позначаються на стані зубів, що в результаті призводить до проблем. В такій ситуації найважливішим питанням є: як зберегти зуб, цілісність зубного ряду і повернути колишню функціональність зубощелепної системи?  

Відповіді на поставлене питання і шляхи вирішення цієї проблеми можливо знайти виключно в кабінеті стоматолога-ортопеда: саме ортопедична стоматологія відповідає за діагностування і лікування дефектів зубних рядів і є важливою складовою в коплексному лікуванні тканин пародонта, скронево-нижньощелепного суглоба і зубощелепного апарата.  

Спеціалісти Центру Стоматології мають багаторічний досвід в галузі ортопедії і допоможуть вирішити будь-яку проблему, незалежно від її складності чи віку пацієнта. Після професіональної діагностики ми розробляємо індивідульний план лікування, в якому враховуються всі особливості проблеми і побажання пацієнта.  

У межах ортопедичного лікування ми пропонуємо послуги: 

  • Знімного протезування 
  • Незнімного протезування 
  • Встановлення металокерамічних коронок 
  • Встановлення на поверхні зуба керамічних пластинок – вінірів  

Спеціалісти нашої клініки здайснюють індивідуальні консультації і підбирають кожному пацієнту оптимальне вирішення проблеми. Ми також надаємо кожному пацієнту інформацію про правильний догляд за протезами, коронками чи вінірами, щоб насолоджуватися якістю наших послуг і вільним, наповненим посмішками життям.  

Сучасна стоматологія пропонує легкі, непомітні і зручні в користуванні знімні зубні протези. Використання сучасних матеріалів дозволило зробити їх максимально комфортними і здатними повністю повторити природну форму і вигляд зубного ряду. З таким протезом ви в будь-якому віці зможете тішитися життям, насолоджуватися будь-якими продуктами харчування, дарувати посмішку своїм рідним і близьким, а також без проблем спілкуватися з оточенням.  

9

Незнімне протезування передбачає всі види протезів, які пацієнт не зніматиме самостійно, без візиту до спеціаліста. Незнімний протез дозволяє відновити втрачені функції і на довгий час забути про проблему. Після виконання процедури від пацієнта не вимагагється ніякого особливого догляду за зубами і протезами – тільки дотримання звичайної гігієни порожнини рота.  

Викроистовувані на сьогодні матеріали дають можливість отримати протези, ідентичні по формі і кольору до справжніх зубів.  

Найпопулярнішим видом протезування залишається встановлення зубних коронок. Використання металокераміки, як і її вдосконаленої версії, безметалевої кераміки, гарантують отримання якісних коронок, які забезпечать здоров’я красу ваших зубів надовго. Чудовий естетичний ефект і надійність виробів повернуть вашим зубам природній вигляд і дозволять вашій посмішці засяяти з новою силою.  

В разі неістотних пошкоджень поверхні зуба слушним рішенням стане встановлення вінірів. Процедура полягає в кріпленні на поверхню зуба тонких прозорих керамічних пластинок, які значно покращать вигляд зубів і зроблять вашу посмішку дійсно довершеною. 

×
Заказать обратный звонок

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_543fos12vtc67vbmor8c6kde73, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0