Ортодонтія. Вирівнювання зубів. Встановлення брекетів.

Вирівнювання зубів (Ортодонтія). Виправлення прикусу. Брекети.  11

Прикус – це не тільки про красиву посмішку: проблеми можуть навіть не бути помітними зовнішньо. Це не просто естетична проблема, існує можливість для різноманітних захворювань зубів.  

Карієс частіше за все розвтивається в ділянках нерівності зубів – там, де вони щільно змикаються.  

Коли починають рости зуби мудрості, навіть якщо до цього існувало лише мінімальне викривлення, зубний ряд може значно викривитися. Чому ж вирівнювання зубів відкладається і чи варто його відкладати? Частше за все головними причинами є:  

  • Брекети потрібно носити тривалий час 
  • Естетична причина: брекети помітні і ассоціюються з металевими плпстинками на зубах  

 

Скілки коштують брекети – теж нагальне питання. Спробуймо розібратися у всьому. На сьогодні існує купа альтернатив. Як вибрати брекети і які брекети краще? 

13

Класичні металеві брекети – лідери в плані доступності; дають надійний результат. Повністю впораються з виправленням прикусу і вирівнюванням зубного ряду. Це найбюджетніший спосіб брекет-систем, саме тому його і обирають. На противагу, недоліків у таких систем достатньо: металеві пластинки не надто естетичні, їх не можна зняти на якийсь час, їх незручно чистити, а на матеріал може з’явитися алергія. 
Пластикові системи – їх головна перевага над металевими в тому, що вони менш помітні. Невисока вартість – теж плюс для таких систем. Що ж до недоліків – їх теж немало: пластик є хрупким матеріалом, він може фарбуватися, що загалом ще менш естетично, ніж залізні плаистини на зубах. Якщо ж ви все-таки наважитесь ставити пластикові брекети потрібно буде дотримуватися дієти, яка виключає дуже тверду їжу та їжу з барвниками. 
Керамічні пластини. Керамічні пластини відмінно підходять всім. Вони не мають недоліків двох попередніх систем. Не викликають алергію, практично непомітні на зубах і є дуже міцними. Їх вартість вища за вартість пластикових, а проте вони повністю виправдовують себе, адже не викликають проблем. 
Сапфірові брекети вже більше схожі на прикраси, ніж на брекет-системи. Частіше такі системи – вибір дівчат. Брекети можуть бути навіть дуже естетичними і красиво переливатися. До того ж, вони міцні й виправляють неправильний прикус. Дуже зручно носяться і прості в експлуатації.  

 

Існують альтернативні брекет-системи, одна з них – ізілайнери.  
Ізілайнери (елайнери) – капи, що можуть зніматися, частіше прозорі; альтернатива класичним брекет-системам, використовуються для вирівнювання зубів методом їх послідовного переміщення. 
У ізілайнерів є низка переваг:  

  1. Практично непомітні 
  2. Зручні у використанні: не впливають на дикцію, не подразнюють слизову оболонку, їх можна зняти на час важливих подій;  
  3. Гігієнічні: при чистці порожнини рота можна легко зняти 
  4. Не викликають алергію 
  5. Не шкодять емалі зубів 

Ефект помітний вже на першому етапі лікування 

Скільки коштує вирівнювання зубів? Це залежить від виду брекетів і виду їх встановлення (на одну чи дві щелепи). В будь-якому випадку, оптимальний варіант вирівнюваня зубів може тільки досвідчений лікар-ортодонт. Дзвоніть і записуйтесь на консультацію. Наш ортодонт проконсультує і підбере оптимальний варіант саме для вас.  

Це ваш перший крок на шляху до красивої і здорової посмішки) 

×
Заказать обратный звонок

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0