Хірургічна стоматологія 

10

Видалення зуба. Хірургічна стоматологія. П’єзохірургія. 

Коли гостро стоїть питання про видалення зуба, лікарі Центра Стоматології намагаються зберегти рідний зуб пацієнта. Всі процедури першочергово направлені на відновлення зуба. Повне видалення для наших спеціалістів – крайній захід. 

Хірургічні операції здійснюються тільки у тих випадках, коли хвороба у вкрай занедобаному стані та лікування не дає результатів. Водночас рішення видалити зуб повністю застосовується зрідка, так як у більшості випадків достаньо видалити лише пошкоджену частину зуба. 

До таких операцій відносять:

 1. Часткове видалення зуба з коренем
 2. Видалення кісти над коренем
 3. Часткове видалення інфікованого кореня
 4. Видалення кореня зуба мудрості 

button-24843_640

Хірургічна стоматологія. 

Чому видялють зуби?

Першопричиною видалення зуба частіше буває занедбаний карієс, який вже переходить в пульпіт, а далі розвивається періодонтит. Поки зараження не доходить до самих коренів, ще можна зберегти здорову частину зуба і відреставрувати його форму. 

Якщо ж рятувати вже нічого, то зуб видаляється завжди під “місцевим” наркозом, і, що досить важливо, ми використовуємо тільки найсучасніші препарати для знеболення, які мають всі необхідні сертифікати. Сама ж процедура – безболісна і триває до 30-ти хвилин. 

Причини для видалення зуба мудрості 

Зуби мудрості з’являються окремо – пізніше за корінні. Так влаштована фізіологія людини. Частіше за все зуби мудрості в людини прорізаються в період від 18-ти до 30-ти років і від самого початку неправильно – впритул до щоки чи сусіднього зуба. В таких випадках зуб мудрості ліпше видалити, так як це може призвести до травмування слизової оболонки (перший випадок), чи, через те, що зуб щільно прилягає до здорового, буде важко його очистити і карієс може вразити обидва зуба. 

В нашій клініці здійснюються операції:

 1. Видалення корінних зубів (на різних рівнях складності)
 2. Безболісне видаленння зуба мудрості

П’єзохірургія

Пацієнтам Центра Стоматології в Житомирі доступно проведення хірургічних операцій безконтактним ультразвуковим методом – п’єзохірургія. Для такої процедури було закуплено ультразвуковий апарат Piezon Master. П’єзохірургія – найперспективніший напрям стоматології.

Переваги п’єзохірургії очевидні:

 1. Висока точність
 2. Скорочення тривалості операції 
 3. Мінімальні пошкодження такнин (через мінімальний розріз)
 4. Можливість проведення операції в тих ділянках ротової порожнини, які тяжко досягнути для звичайного оперативного вмешательства 
 5. Безкровність і безболісність операції (тому після анестезії немає отечности і болісних почуттів)
 6. Знезаражувальні якості ультразвуку, що сприяє скороченню часу на одужання пацієнта

Видалення зуба. Вартість процедури. 

Пацієнти часто питають, скільки коштує видалити зуб. Так як кожен випадок індивідуальний, то краще звернутися до спеціаліста. Тоді вже можна говорити про вартість і взагалі про те, чи необхідно видаляти зуб. 

Не ризикуйте своїм здоров’ям – лікуйтесь у професіоналів!


button-24843_640

×
Заказать обратный звонок

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0