Warning: session_start(): open(/tmp/sess_f1s6jpcpnh0567alq200dv10l7, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /sites/stomat.zt.ua/wp-content/plugins/popup4phone/includes/components/leads.php on line 18
Центр Стоматологии - ведущая клиника Житомира и области

Головна

spec

Центр Стоматології впроваджує унікальну ПРОГРАМУ ЛОЯЛЬНОСТІ!
Тепер Ви можете істотно ЗАОЩАДЖУВАТИ на послугах центру стоматології!
ПРИЄДНУЙТЕСЬ і одразу отримайте 100 бонусів для розрахунку в Центрі Стоматології.
До того ж з кожної оплати Вам нараховуватиметься кешбек до 5%. А ще Ви отримаєте 100 балів у подарунок на День Народження. За рахунок бонусних балів Ви можете зменшувати суму оплати за послуги в Центрі Стоматології. Якщо Ви рекомендуватимете Центр стоматології друзям, то за кожну ефективну рекомендацію Ви отримаєте 50 балів, а з кожної оплати Ваших друзів Ви отримаєте 1% кешбеку. Ваші ж друзі отримають подарункові 100 балів для оплати послуг в центрі стоматології.
Детальніше про програму лояльності можна дізнатися ТУТ.

Приєднатися до програми лояльності Ви можете за посиланням: программа лояльності Центру Стоматології або відскануйте QR код:qrcode

 

Якісне і безболісне лікування зубів існує!

home_

Центр Стоматології на перехресті вулиць Хлібної і Котовського пропонує лікування, протезування, видалення зубів і встановлення імплантів. Ми турбуємося про поінформованість клієнтів про наші можливості та їх впевненість в тому, що проблеми будь-якого рівня складності будуть вирішені освіченими спеціалістами.

Далее: »

Неважливо, чи то лікування, видалення або протезування – наша стоматологія в Житомирі надасть послуги на вищому рівні. Детально про актуальні акції можна дізнатися безпосредньо у адміністратора в Центрі Стоматології.

У нас діють постійні знижки 15% для осіб з інвалідністю (за умови прид’явлення відповідного посвідчення) *знижка не поширюється на акційні пропозиції 

Центр Стоматології надає послуги, що допоможуть вам запобігти розвитку захворювань порожнини рота і насолоджуватися життям без зубного болю. 

Основними послугами терапевтичного лікування є: 

  • Лікування каріозних пошкоджень 
  • Механічна, ультразвукова і лазерна обробка кореневого канала 
  • Пломбування кореневих каналів з викристанням склоіономерного матеріалу
  • Використання якісних нанокомпозитних цементів і нанокомпонентів для лікування кореневого каналу 

Навіть якщо наразі така проблема вас не турбує, то з часом зуби мають схильність руйнуватися і, при неналежному догляді, їх відновлення можливо тільки за допомогою дороговартісних процедур. Візит до стоматолога хоча би раз на півріччя для профілактичного огляду – необхідність для вас і вашого організму, так як лікування на пізній стадії, як правило, дорожче, ніж на ранніх, і забирає багато часу і сил. Також, за умови відвідування стоматолога регулярно, цілком можна уникнути зубного болю, зубних абсцесів і неприємних відчуттів при пережовуванні, адже карієс, зубний камінь та інші проблеми ротової порожнини спеціалісти Центра Стоматології можуть виявити й усунути на ранніх стадіях. 

Яке лікування необхідне в кожному індивідуальному випадку, зможе визначити і підібрати лікар. 

Для профілактики можливого захворювання спеціалісти рекомендують:

  • Чистити зуби 2 рази на день якісними фторвмісними пастами 
  • Очищати зубні проміжки (мінімум раз на день) 
  • Харчуватися збалансовано, по можливості мінімізувати вживання вуглеводів 
  • Регулярно відвідувати лікаря-стоматолога 

Центр Стоматології надає широкий спектр стоматологічних послуг: терапія, ортопедія, імплантологія, хірургія, гігієна зубів, естетична реставрація (вініри), відбілюhome_44вання зубів, пародонтологія, рентгенографія. 

Наші лікарі дбайливо і акуратно ставляться абсолютно до будь-яких стоматологічних проблем наших клієнтів, допомагають знайти правильне рішення. 

Сучасні методи лікування зубів є дійсно практично безболісними, в чому складно переконати людей, що досі пам’ятають обстеження у стоматолога 10-15 років тому. Але це справді так – і вже після першого візиту до стоматолога питання болісності розв’язується однозначно. 

Лікарі стоматологічної клініки “Центр Стоматології” допоможуть як при косметичній реставрації зубів, так і при серйозних порушеннях і захворюваннях ротової порожнини. Ми докладемо всіх зусиль, щоб ваша посмішка стала “голівудською”! Стоматологічні кабінети “Центр Стоматології”  мають розмаїття надаваних послуг. Втім, неспроста багато містян довіряють своє здоров’я в руки вмілих спеціалістів клініки. Найновіше стоматологічне обладнання, досвід кваліфікованих лікарів-стоматологів і сучасні методи лікування дають безсумнівно блискучі результати – задоволення пацієнтів. Ми робимо все, щоб виправдати виказану нам довіру.

 

home_11

Ми допоможемо Вам уникнути зайвих витрат, надамо кваліфіковану допомогу і знижки на комплексне лікування, проконсультуємо щодо збереження здорової посмішки на багато років. 

Ліцензія АВ№565732 від 19.08.2010 року 

Акредитаційний сертифікат

МЗ № 012212 від 26.11.2014 року

Нас можна знайти за адресою:
м. Житомир, вул. Котовського, 31
(Михайла Грушевського, 31)
Тел. (0412)47-05-57, (096)9113113
Також працюємо за адресою:
м. Житомир, вул. Перемоги, 73
“DIAMANT”, (067)37377674

Приймальні години:
Пн-Пт з 8:00 до 20:00

Субота, Неділя
З 9:00 до 15:00

 

×
Заказать обратный звонок

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_f1s6jpcpnh0567alq200dv10l7, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0