Акції

 

новые условия прграми лояльності флаер 1

новые условия прграми лояльності флаер 2

Центр Стоматології впроваджує унікальну програму лояльності!
Тепер Ви можете істотно заощаджувати на послугах центру стоматології!

Приєднуйтесь і одразу отримайте 100 бонусів для розрахунку в Центрі Стоматології. До того ж з кожної оплати Вам нараховуватиметься кешбек до 5% від суми оплат.

А ще Ви отримаєте 100 балів у подарунок на День Народження.

Поділіться Вашим промокодом із друзями та близькими: за кожну ефективну рекомендацію Ви отримаєте 50 балів і додатково з кожної оплати Ваших друзів ще 1% кешбеку. Ваші ж друзі отримають подарункові 100 балів для оплати послуг в Центрі Стоматології.

Ви можете скористатися накопиченими балами для розрахунку за послуги в Цнтрі стоматології. Балами можна сплатити до 20% вартості послуг.

Приєднатися до програми лояльності Ви можете за посиланням: програма лояльності

Якщо виникнуть складності, Ви завжди можете звернутися за допомогою до адміністратора клініки або написати в чат.

Детальні умови програми лояльності:

- Вітальні 100 балів нараховуються за умови приєднання до програми лояльності

- Базовий кешбек 3% від суми оплат

- VIP кешбек 5% – отримуєте, коли сума всіх Ваших оплат в Центрі Стоматології перевищить 3 900 грн або за Вашою рекомендацією нашими пацієнтами стануть двоє Ваших друзів

- Кешбек з оплат за послуги вартістю більше 4 000 грн складатиме 200 балів

- Подарунок на День Народження -100 балів

- Якщо за Вашою рекомендацією нашими пацієнтами стануть Ваші друзі – Ви отримаєте 50 балів за кожну ефективну рекомендацію і додатково з кожної оплати Ваших друзів ще 1% кешбеку

- Накопичені бали використовуйте для розрахунку за послуги в Центрі Стоматології: балами можна сплатити до 20% суми чеку; за послуги, вартість яких перевищує 4 000 грн, балами можна сплатити до 2% вартості послуг

– На акційні пропозиції умови програми лояльності не поширюються

стат

АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА

 

Професійна комплексна чистка зубів

АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА

Знижка 500 грн на професійне чищення зубів, а ще здорові і красиві зуби, турбота і увага професійних лікарів, а ще у подарунок 100 грн. на послуги в Центрі Стоматології, а ще кешбек, а ще додаткова винагорода за рекомендації.
Все це, і навіть більше, ми раді запропонувати Вам!
Отримайте знижку 500 грн на чистку зубів.
Така послуга поєднує чищення ультразвуком та Air Flow (в залежності від особливостей зубів пацієнта лікар застосовує відповідні поєднання цих методів чистки) і ціна зазвичай складає 1190 грн. Тож не зволікайте – тисніть на кнопку “надіслати повідомлення”, відправте запит та отримайте спеціальну ціну на чистку зубів та безліч інших приємностей!

Наш адміністратор зателефонує Вам  найближчим часом для погодження всіх питань, що Вас зацікавлять. Чекаємо на Вас.

 

У нас діє постйна знижка 10%* для людей з інвалідністю за умови наявності посвідчення інваліда (*знижка не поширюється на інші акційні пропозиції)
×
Заказать обратный звонок

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0